אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

רוק ברימון 2015

בחוה"מ פסח, 5/4/15 התקיים יום העשרה להרכבי נוער בביה"ס רימון שברמת השרון.
30 בני נוער, חלקם הגדול חברים בהרכבי רוק שונים, הגיעו מאלפי מנשה, ראש העין, הכפר הירוק, תל אביב, רעננה וגני יהודה כדי לקחת חלק בתכנית העשירה והמעניינת.
היום נפתח במופע קצר ומלהיב של האמן איסאטו שהדגים והסביר על טכניקת הביטבוקס ולימד את המשתתפים כיצד לתופף עם הפה. מיד אחריו עלו להופעה קצרה אנסמבל פאנק בניהולו המוזיקלי של עמוס הדני.
לאחריו התפזרו בני הנוער לשתי סדנאות מתחלפות: סדנתסלסה ומוזיקה לטינית עם פרננדו קנוף שלימד והדגים על מוזיקה לטינית ומקצבים מדרום אמריקה, היסטוריה, סגנונות, האזנה והיכרות עם השירים ואמנים מפורסמים מהיבשת הלטינית.

וסדנה של יצירת מוזיקה אלקטרונית עם שחף שוורצמן אשר הדגים כיצד יוצרים מוזיקה אלקטרונית ומקליטים במחשב תוך שימוש בסינטיסייזרים ודגימות בשיתוף משתתפי הסדנה.

לסיום היום, התכנסו כולם לסדנת מליאה בנושא סדנת רוק עם גיא באר (גיטריסט להקת היהודים) וניר נקב (מתופף להקת סאלם). ניר וגיא יצרו ביחד הרכב פרוגרסיב מאטל The Gevald Brothers אשר הופץ על ידי חברת התו השמיני ביוטיוב ובדיסק.בסדנה הם תארו והציגו דוגמאות מתהליך היצירה (תיווי, קטעי וידאו ונגינה בלייב) כך שהוא נפרם ונחשף רובד אחר רובד. הסדנה איפשרה הצצה לעולמם היצירתי והייחודי של שני נגני רוק מהחשובים בארץ.

הפרויקט, שזו שנתו השנייה ברציפות, הינו פרי יוזמה, תכנון וביצוע משותפים של עמותת אהב"י ובי"ס רימון.

דילוג לתוכן