אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

להקת מחול והרכב אינסטרומטלי מיד חריף מטה יהודה ייצגו את עמותת אהב"י בפסטיבל אמנות בדרום קוריאה

משלחת עמותת אהב"י לפסטיבל אמנות הנוער בקואנג לון דרום קוריאה (25-30/7/18), המשיכה בהצלחה יתרה את המסורת החדשה שהחלה שנה קודם, של ביקור משלחות תרבות של בני נוער ישראלים בפסטיבל זה.

להקת המחול הייצוגית של יד חריף, ביחד עם הרכב נגינה אינסטרומנטלי מהמוסד ייצגו בכבוד רב את עמותת אהב"י, מוסד יד חריף והמועצה האזורית מטה יהודה.

שני ההרכבים הפליאו בביצועיהם בהופעות מרשימות על במה ענקית שנבנתה ממש על חוף הים של העיר המארחת. למעלה מ 15 להקות שונות מכל העולם ( סין, רוסיה, צ'כיה, סרי לנקה, יפן, דרום קוריאה כמובן ועוד ) נטלו חלק בפסטיבל ועם חלקן אף נקשרו קשרים שעשויים להניב שיתופי פעולה עתידיים.

הפסטיבל נמשך ארבעה לילות רצופים ואלפי תושבי העיר והאזור כולו נהרו לחוף הים לחזות בשגרירי התרבות מרחבי העולם.
לאחר ההופעות דאגו המארגנים לערבי הווי משותפים של חברי המשלחות, ובשעות היום, בין החזרות, דאגו לתכנית טיולים אטרקטיבית ומהנה באתרי התיור השונים בעיר. בכלל זה נכללו גם אתרים שנבנו במיוחד לאולימפיאדת החורף שהתקיימה בעיר שנה קודם לכן.

ליל ההופעות האחרון, זה שנעל בעצם את הפסטיבל היווה שיא מלהיב של הפסטיבל כולו. כל ראשי העיר כיבדו את הערב בנוכחותם, תעודות חולקו, משלחות הצטלמו זו עם זו, מתנות הוחלפו והשמחה נמשכה עד אור הבוקר.

דילוג לתוכן