אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

"משולש מחול"- מחזור שמיני דצמבר 2019

סולד אאוט ב"משולש מחול 2019"!

למרות שמספר הנרשמות המכסימלי במשולש מחול מוגבל לכ 64 בנות, נרשמו ב 2019 למעלה מ 120 בנות…
בלית ברירה, נפתח פרויקט נוסף בכפר ורטיגו תחת השם "דו מחול" (שני ימי מחול במקום 3 ב"משולש") שקלט כ 30 בנות נוספות (מעבר ל 70 שזכו להשתתף ב"משולש" עצמו).
70 הבנות שהשתתפו ב"משולש" שהתקיים בחופשת החנוכה במתחם ורטיגו שבקיבוץ נתיב הל"ה (בנות בכיתות י' – י"ב), הגיעו ממרכזי המחול של מתנ"ס יבנה, מתנ"ס יואב וסטודיו דליה ממושב חרות.
30 הבנות שהשתתפו ב"דו מחול" (שגם הוא התקיים בורטיגו) הגיעו ממרכז המחול של מתנ"ס חוויות רחובות, ומאולפן המחול של מועצה אזורית מנשה.
הבנות ב"משולש" שהתחלקו לקבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: חברי להקת ורטיגו ומנהליה עדי שעל ונועה ורטהיים, דפי אלטבב, נועה דר ורייצ'ל ארדוס.

כמו כן צפו הבנות בנות ה"משולש" במופעי הסטודיו: "ITS NOW.ITS NEVER" – מאת דפי אלטבב"נוע נוע"- מאת ובביצוע נועה דרAQ " – מאת רייצ'ל ארדוס ומופע סטודיו של ורטיגו שכלל קטעים נבחרים מיצירות שונות בהדרכתה של נועה ורטהיים .

הבנות שהשתתפו ב"דו מחול" נהנו מיומיים אינטנסיביים של סדנאות קונטקט, אימפרוביזציה ,ריליס ורפרטואר בהדרכתם של נועה ורטהיים, רקדני ורקדניות ורטיגו וגיל קרר.
כמו כן צפו הבנות במופע הסטודיו "ארץ" עם גיל קרר ובנוסף, כמו עמיתותיהן ב"משולש" צפו גם הן במופע סטודיו של ורטיגו שכלל קטעים נבחרים מיצירות שונות בהדרכתה של נועה ורטהיים.
שיחות ערות ומעניינות התקיימו עם היוצרים, היוצרות, הרקדנים והרקדניות בסיומם של כל המופעים.
הגיוון בנושאי המופעים בסגנונות, וביוצרים יצר פסיפס ססגוני ועשיר של חוויית מחול מדהימה בעוצמתה.
אנשי ורטיגו הבטיחו שבשנה הבאה, הסטודיו השלישי, החדש (והחדיש)שנמצא בשלבי סיום הבניה, יהיה מוכן לפעילות, כך שכולם מקווים שלכולן יימצא המקום ב"משולש מחול 2020".

דילוג לתוכן