אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

משולש מחול - מחזור שביעי -דצמבר 2018

בחופשת החנוכה התקיים, זו השנה השביעית ברציפות, פרויקט "משולש מחול" של עמותת אהב"י.

גם השנה התקיים ה"משולש" במתחם ורטיגו שבקבוץ נתיב הל"ה. ב"משולש" השתתפו כ 50 בנות בכיתות ט' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות, ביה"ס לתנועה ולמחול של מרכז התרבות נס ציונה, מת"ס יואב וסטודיו דאנס כפר סבא.

הבנות שהתחלקו לקבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: חברי להקת ורטיגו ומנהליה עדי שעל ונועה ורטהיים, אלעד שכטר, איריס ארז, ענבל אלוני, יענקלה פילצר ושיעורי גאגא בהדרכת עידו גדרון מ"בת שבע".

כמו כן צפו הבנות במופעי הסטודיו: "עורפא" ו"נניה" מאת אלעד שכטר ובביצוע: רקדני קבוצת מחול ק.ט.מ.ו.ן,

Homesick"" – מאת אירס ארז ובביצוע רקדניה, "אורפיאו" ו"benevenuto, ברוכים הבאים" מאת עידן כהן ובביצוע: דנה זכריה, קורל פרידמן ויענקלה פילצר ומופע סטודיו של הלהקה הראשית של ורטיגו מתוך "רעש לבן" בהדרכתה של נועה ורטהיים .

בסיום כל מופע קיימו המשתתפות שיחה ערה ומאלפת עם היוצרים והרקדנים.

כל מופע היווה "חגיגה" בפני עצמה. הגיוון בנושאים, בסגנונות וביוצרים יצר פסיפס ססגוני ועשיר של חוויות מחול מדהימה בעוצמתה.

"עורפא" התוסס והמלהיט של אלעד שכטר מצד אחד, "benevenuto, ברוכים הבאים" של עידן כהן, עם ההומור הדק והעדין מצד שני, מירי ארז ו Homesick"" העמוק והרב משמעי מצד אחד ו"רעש לבן" המוכר, הידוע והסוחף שנעל בקול תרועה גדולה את ה"משולש"…

וכל הנ"ל באווירה של אינטנסיביות מחולית, למידה, העשרה והיכרות הדדית, במקום קסום כמו הכפר האקולוגי ורטיגו…

דילוג לתוכן