אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

"משולש מחול"- מחזור שישי- דצמבר 2017

בחופשת החנוכה התקיים, זו השנה השישית ברציפות, פרוייקט "משולש מחול" של עמותת אהב"י.
גם השנה התקיים ה"משולש" במתחם ורטיגו שבקבוץ נתיב הל"ה. ב"משולש" השתתפו 65 בנות בכיתות ט' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס באר יעקב, מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות, סטודיו דליה ממושב חרות וביה"ס לתנועה ולמחול של מרכז התרבות נס ציונה.
הבנות שהתחלקו לקבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: חברי להקת ורטיגו ומנהליה עדי שעל ונועה ורטהיים, עינת גנץ, שלומית פונדמינסקי, ותמי ורונן יצחקי.

כמו כן השתתפו הבנות במפגשי המחול "למה מה הקשר?" של עינת גנץ ושלומית פונדמינסקי, ו"עולם קטן" של תמי יצחקי וצפו במופעים: "בסה"כ בקשנו את הכל" מאת עינת גנץ , "2.0 I Womanמאת שלומית פונדמינסקי קולאז' ממופעים שונים של רונן יצחקי ולהקת "בין שמיים לארץ", ומופעי סטודיו של הלהקה הראשית של ורטיגו ושל סדנת ורטיגו שנה ב' בהדרכתה של רינה ורטהיים קורן.
בסיום כל מופע קיימו המשתתפות שיחה ערה ומאלפת עם היוצרים והרקדנים.

"2.0 I Woman" - שלומית פונדמינסקי ועינת גנץ
סדנת ורטיגו שנה ב'

שיחת הסיכום שהתקיימה בסוף "המשולש" היוותה הזדמנות מצוינת לבנות להביע מקצת מחוויותיהן ומהתרשמותן העמוקה הן מאיכות הסדנאות, המפגשים והמופעים, הן מהמקום המקסים, מהאנשים ומהאווירה יוצאת הדופן.
גם אנשי ורטיגו הביעו מצדם את הערכתם לרמה הגבוהה והרצינות שהופגנה ע"י הבנות.
בסופו של יום הובעה התקווה, ע"י כולם, שבשנה הבאה יוכשר חלל נוסף בורטיגו שיאפשר הרחבת השורות וקליטת עשרות נוספות של בנות שוחרות מחול.

קונטקט – עדי שעל
סדנת אדמה
מתוך "בסה"כ בקשנו את הכל"
מתוך "עולם קטן" – מירי יצחקי
"2.0 I Woman" - שלומית פונדמינסקי ועינת גנץ
דילוג לתוכן