אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

"משולש מחול"-מחזור חמישי- דצמבר 2016

בחופשת החנוכה התקיים, זו השנה החמישית ברציפות, פרוייקט "משולש מחול" של עמותת אהב"י.
אלא שהשנה, בשונה מהשנים הקודמות התקיים "המשולש" לא ב"האנגר אדמה" שנסגר אלא במתחם ורטיגו שבקבוץ נתיב הל"ה. ב"משולש" השתתפו 64 בנות בכיתות ט' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס יבנה, מתנ"ס באר יעקב, מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות וסטודיו דנה מכפר סבא.
הבנות שהתחלקו לקבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: חברי להקת פרסקו ויורם כרמי, חברי להקת ורטיגו ועדי שעל, דפי אלטבב והלל קוגן.

כמו כן השתתפו הבנות במפגש "למה מוסיקה": " מאת דפי אלטבב, וצפו במופעים: "סוכריות חמוצות" מאת יורם כרמי, "It couldn't have happened before" מאת דפי אלטבב, "אוהבים ערבים" מאת הלל קוגן וקטעי מחול שונים של להקת ורטיגו. בסיום כל מופע קיימו המשתתפות שיחה ערה ומאלפת עם היוצרים

בשיחת הסיכום שהתקיימה בסוף שלושת ימי המחול האינטנסיביים, ספרו הבנות על חוויותיהן האישיות מ"משולש המחול" המרוכז ובעקר את הערכים המוספים שרכשו במהלכם.
כולן, ללא יוצא מן הכלל ציינו את האווירה המדהימה ששררה במהלך ימי המשולש, את הרמה הגבוהה, את הפתיחות והשחרור וההעשרה ו…גם את האוכל המצוין והחברות החדשות שרכשו…

"משולש מחול" הינו מיזם משותף של עמותת אהב"י, העמותה לקידום אמנות העם, ושל עמותת הכוריאוגרפים.

דילוג לתוכן