אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

"משולש מחול"-מחזור רביעי-דצמבר 2015

בחופשת החנוכה התקיים, זו השנה הרביעית ברציפות, "משולש מחול" ב"האנגר אדמה" שבמצפה רמון. ב"משולש" השתתפו 67 בנות בכיתות ט' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות, מתנ"ס יואב, מתנ"ס יבנה, מושב טל שחר וסטודיו דליה ממושב חרות. כמו כן, לראשונה השתתפו גם בנות בגיל צבא, בוגרות "משולש מחול" משנים עברו.
הבנות שהתחלקו לקבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: תנועה עם רונית זיו, רפרטואר עם גפן ליברמן, מחול תיאטרלי עם מיכל הרמן, רפרטואר עם ניב שיינפלד, תיאטרון תנועה עם אורן לאור, טכניקה ויצירה עם ענת גרגוריו וטכניקה, רפרטואר וכוריאוגרפיה בהדרכת ניר בן גל וחברי להקת ליאת דרור וניר בן גל.

כמו כן צפו הבנות במופעים: "Plan B" מאת מיכל הרמן, "קסנדרה" מאת רונית זיו, "ספינת השוטים" עם ניב שינפלד ואורן לאור ושיחה עם היוצרים. ו "Gluten Free" – מופע של להקת ליאת דרור וניר בן גל.

בשיחת הסיכום שהתקיימה בסוף שלושת ימי המחול האינטנסיביים, ספרו הבנות על חוויותיהן האישיות מ"משולש המחול" המרוכז ובעקר את הערכים המוספים שרכשו במהלכם.
במיוחד מרגש היה לשמוע את הבנות "הוותיקות" שזו להן כבר השנה שנייה או השלישית ברציפות להשתתפותן בפרויקט, מספרות על האפקט המצטבר של ה"משולש" על התפתחותן המקצועית ועל חייהן בכלל.
"משולש מחול" הינו מיזם משותף של עמותת אהב"י, העמותה לקידום אמנות העם, ושל עמותת הכוריאוגרפים.

דילוג לתוכן