אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

משולש מחול 2013

"משולש מחול" – מחזור שני – דצמבר 2013
בחופשת החנוכה התקיים, זו השנה השניה ברציפות, "משולש מחול" ב"האנגר אדמה" שבמצפה רמון. ב"משולש" השתתפו כ 40 בנות בכיתות ט' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות, כפר יונה וסטודיו דליה מהשרון.
הבנות שהתחלקו לשלוש קבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: תנועה עם רועי אסף, קומפוזיציה עם דפי אלטבב, רפרטואר עם שלומי ביטון, תיאטרון תנועה עם אורן לאור, רפרטואר עם שירי בר און ותנועה עם ניב שינפלד.

כמו כן צפו הבנות במופעים: "הגבעה" מאת רועי אסף, "ציפיות גבוהות" מאת דפי אלטבב ו"דירת שני חדרים" עם ניב שינפלד ואורן לאור (כולל הקרנת קטעים מהמופע המקורי של ליאת דרור וניר בן גל ושיחה עם היוצרים), ו"ריקוד זן" מופע מוסברשל להקת ליאת דרור וניר בן גל.
הבנות נהנו גם מג'אם מונחה, מסיבת מחול מלהיבה וסדנת שטח מרתקת של "אבנים במדבר".

בכל ערב, בתום הפעילות הרשמית החלו מסיבות הריקודים ה"חצי רשמיות" בהן הפגינו המדריכות והחניכות את יכולותיהן המרשימות בכל סוגי המחול…בשיחת הסיכום שהתקיימה בסוף שלושת ימי המחול האינטנסיביים, ספרו הבנות על חוויותיהן האישיות מ"משולש המחול" המרוכז ובעקר את הערכים המוספים שרכשו במהלכה, כמו קבלת השונה, היכרות עם עמיתות לתחביב ועוד.
חברויות חדשות נקשרו, היכרויות מקרוב של חברות ויוצרים, ובעיקר התחושה שמשהו יוצא דופן באיכותו קרה על שפת המדבר במצפה רמון. משהו שראוי לחכות שיקרה גם בשנה הבאה…
"משולש מחול" הינו מיזם משותף של עמותת אהב"י, העמותה לקידום אמנות העם, ושל עמותת הכוריאוגרפים.

דילוג לתוכן