אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

משולש מחול 2012

"משולש מחול" – הרפתקה במדבר
בחופשת החנוכה, התקיים "משולש מחול" ב"האנגר אדמה" שבמצפה רמון. ב"משולש" השתתפו כ 60 בנות בכיתות י' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס ערבה, מתנ"ס יואב ממ.א. יואב, מתנ"ס גדרה, מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות ואפילו רקדנית בודדה מיהוד.
הבנות שהתחלקו לשלוש קבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ: גאגא עם הלל קוגן, מחול ותנועה עם ניב שינפלד, קומפוזיציה עם רונית זיו, תנועה עם יורם כרמי, רפרטואר ותנועה עם רננה רז וקומפוזיציה עם דפי אלטבב.

כמו כן צפו הבנות במופעים מוסברים של ליאת דרור, ניר בן גל ולהקתם "נמל תעופה", של רננה רז:"קראו לנו ללכת", ושל דפי אלטבב "ואף על פי כן". הבנות השתתפו גם במפגש מחול מלהיב עם ניר בן גל ונטלו חלק בסדנת שטח מרתקת של "אבנים במדבר".

בכל ערב, בתום הפעילות הרשמית החלו מסיבות הריקודים ה"חצי רשמיות" בהן הפגינו המדריכות והחניכות את יכולותיהן המרשימות בכל סוגי המחול…
בשיחת הסיכום שהתקיימה בסוף שלושת ימי המחול האינטנסיביים, ספרו הבנות מקצת מחוויותיהן כשכמעט כולן מציינות את התרומה הגדולה של ה"משולש" לידע שלהן בנושא היצירה והקומפוזיציה, לביטחון העצמי שלהן, ל"זכות" של כל אחת ואחת מהן לרקוד וליצור, ולעובדה שכל אחת יכולה…
חברויות חדשות נקשרו, היכרויות מקרוב של חברות ויוצרים, ובעיקר התחושה שמשהו יוצא דופן באיכותו קרה על שפת המדבר במצפה רמון. משהו שראוי לחכות שיקרה שוב…
"משולש מחול" הינו מיזם משותף של עמותת אהב"י, העמותה לקידום אמנות העם, ושל עמותת הכוריאוגרפים.

מצ"ב קטעי תגובות של רכזת מחול ואמהות לתלמידות שהשתתפו ב"משולש":
אפרת ויחי,
הייתי חייבת לכתוב לכם…
רציתי לומר שוב כמה קסום היה לי ולבנות ב"משולש מחול" ולהודות לכם על חוויה מדהימה, מקצועית ומרגשת. למרות ששלושת הימים האלה שבילינו יחד היו מיועדים לבנות בעיקר, גם אני למדתי המון ויצאתי בתחושה שיצרנו משפחה קטנה. משפחה של עשייה.
האמניםהנפלאים שבאו להעביר לנוסדנאות, היו נגישים לבנותבצורה יוצאת מן הכלל. היה מרתק ומרגש להסתכל עלכך מהצדואפילו אוכל לומר- מעורר קנאה. לרקדנים בני הדור שלי, מעולם לא היהמתאפשר לפגוש פורום כזה בנגישות כזו בגילהזה.
איכשהו בשלושת הימים האלו, הצלחתי לגבש מסרים שחשוב לי להעביר לתלמידות שלי אשר מכילים כל כך הרבה פנים של העולם בכלל ועולם המחול בפרט, מסרים שקשה היה לי למצוא להם את הניסוח הנכון עד המפגש הזה. ויותר מהכל…..גיליתי אתכם….
נטע, מנהלת מקצועיתבחוויות שוויץ, רחובות

נטעיקרה
הרבה תודה על החוויה המדהימה שהענקת לבנות. עדי חזרה מאושרת ומלאת חוויות. הלוואי ותמשיכו עם כל האנרגיות שקיבלתן
המון תודה
שלומית

נטע יקרה,
רוני חזרה בעננים.היא נהנתה כפי שלא חשבה שתהנה, הן מהחברה, הן מהסדנאות, הן מהמקום עצמו ובעיקר מהשילוב הנפלא שיצר חוויה בלתי נשכחת.
אביבית.

דילוג לתוכן