אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

ימי מחול מרוכזים בחנוכה 2015 - הצלחה מסחררת שהולכת ומתרחבת

כ 330 בנות, מכתות ג' עד ו', השתתפו בימי מחול מרוכזים שהתקיימו בחופשת החנוכה במרכזי המחול של מתנ"ס אור יהודה, מתנ"ס יואב ולראשונה גם במתנ"ס קדימה צורן.
הבנות הגיעו ממרכזי מחול של המתנ"סים באור יהודה, מ.א. יואב, קדימה צורן, יהוד, באר יעקב, רחובות, גדרה וראש העין, ומבתיה"ס למחול של סטודיו האלה בגבעת ישעיהו, הסטודיו של דליה ממושב חרות, וסניפי סטודיוLife שבהוד השרון וכפר סבא.

הבנות נהנו מסדנאות מחול ברמה גבוהה, בהדרכת טובי הכוריאוגרפים והמדריכים. בין השאר התקיימו סדנאות בנושאים הבאים: ריקודי רחוב – אלי גלבני, מחזות זמר –שירן לגזיאל, אקרובלאנס – רונית דניאלי, אקרודאנס– אופיר יודלביץ ואשר בן-שלום, היפ הופ– האוס– קובי צברי, סדנאות קרקס כמו: ג'אגלינג, הליכה על קביים ועוד בהדרכת צוות "קרקס בגיל".

כמו כן צפו הבנות במופע המחול: "אפליקציות" מאת: קבוצת במה נימה יעקובי וישראל ברייט, מופע מחול מלהיב ומשעשע על ועם טלפונים. במהלך המופע הרקדנים מחכים שיגיע "הדור החדש" וכשהוא מגיע התוצאה מאוד מפתיעה…..
הבנות התחלקו לקבוצות מעורבות כאשר כל אחת מהבנות משתתפת בכמה סדנאות.

האווירה הרצינית והמקצועית, איכות הסדנאות ואווירת החג יצרו חוויה עמוקה ורבת רושם.
על מלאכת התכנון, הארגון וההוצאה לפועל ניצחו: מיטל יעקב מנהלת מרכז המחול של מתנ"ס באר יעקב, רבקה ברק מנהלת מרכז המחול של מתנ"ס יואב וליאורה אקסלרוד מנהלת מרכז המחול של מתנ"ס קדימה צורן.

דילוג לתוכן