אהב"י

טלפון: 077-5251344
דואר אלקטרוני: ehevi2@gmail.com

ימי מחול מרוכזים בחנוכה 2014 – הצלחה מסחררת

כ 260 בנות, מכתות ד' עד ו', השתתפו בימי מחול מרוכזים שהתקיימו בחופשת החנוכה במרכזי המחול של מתנ"ס אור יהודה ומתנ"ס יואב.
הבנות הגיעו ממרכזי מחול של אור יהודה, מתנ"ס יואב, קרית אונו, יהוד, באר יעקב, כפר יונה, רחובות, גבעת ישעיהו, הסטודיו של דליה וסטודיו Soal שבהוד השרון.

הבנות נהנו מסדנאות מחול ברמה גבוהה, בהדרכת טובי הכוריאוגרפים והמדריכים. בין השאר התקיימו סדנאות בנושאים הבאים: מחזות זמר– שירן לגזיאל, זומבה קידס – אנה מנוחין , היפ הופ – אריאל מקובר, אקרובלנס – זיו רוזי, ריקודי רחוב – אלי אלבני, רפרטואר ריקודים סלוניים ולטינים – איליה גוחמן, רפרטואר מודרני – שני תמרי ותיגוף , תיפוף על הגוף – אביב אסולין.

כמו כן צפו הבנות במופע הסטודיו: "לרקוד ולעוף" מאת תמי ורונן יצחקי. מופע מחול אינטראקטיבי, המורכב מהנחיה ומקטעי מחול קצרים המבוססים על המעשייה "אורח בעל כנפיים" מאת רבי נחמן מברסלב.
הבנות התחלקו לקבוצות מעורבות כאשר כל אחת מהבנות משתתפת לפחות בארבע סדנאות.

האווירה הרצינית והמקצועית, השתלבה באווירת החג, וביחד עם הסופגניות ומטבעות השוקולד שחולקו לכל המשתתפות יצרו חוויה עמוקה ורבת רושם.
על מלאכת התכנון, הארגון וההוצאה לפועל ניצחו: מיטל יעקב מנהלת מרכז המחול של באר יעקב ורבקה ברק מנהלת מרכז המחול של מ.א. יואב.

דילוג לתוכן